Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)

+4
zinqy
bill_tom_ville
Platoniq
CharmantMadchen
8 posters
YazarMesaj
CharmantMadchen
Admin
Admin
CharmantMadchen

Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Empty
MesajKonu: Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)   Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 7:51 pm

Selam millet ben Özlem 16 yaşında bulunmaktayım =) Adminlerinizden biriyim bu siteyi açtığı için selen arkadaşımıza teşekkür ediyorum falan gibisinden resmi şeyler kullanmıycam =)nese çok detaya girmiycem kırmızı beyaz pembe ve siyah renklerini çok severim Tokio Hotel fanıyım..Bill tutkum var hastalık oldu azıcık xD herneyse dediğim gibi Tokio Hotel fanıyım Bill fanı değil 2 si ayrı şey xD Bille olan sevgim yüzünden etrafımdaki erkekler anti bill oldular(nedenini sormayın bilmiyorum xD) Jimi^mi çok şeker buluyorum billden sonra geliyor benim için ayrıca im lovin şarkısınada bayılıyorum=)=)Kendini beğenmiş değilim kendini beğenmişlerden nefret ederim Wink Yalakalardan nefret ederim bide salak insanları hiç çekemeyen biriyim xD herneyse sizi seviyorum umarım sizde beni seversiniz =) mucuk >.< =)

Benden kareler =)
[img]Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) 0302081626nz0[/img]

[img]Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) 0302081616bl2[/img]
Platoniq
Admin
Admin
Platoniq

MesajKonu: Geri: Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)   Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 7:53 pm

ajkum bebişim herbişiyim iyiki varsın bizlesin
https://jimibluefantr.yetkinforum.com
bill_tom_ville
jimi üyesi
jimi üyesi
bill_tom_ville

MesajKonu: Geri: Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)   Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 7:59 pm

Kuzuuu selam ya valla emolara benziyosun hemde türk emolara değil yabancı emolara Very Happy
CharmantMadchen
Admin
Admin
CharmantMadchen

MesajKonu: Geri: Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)   Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 8:02 pm

Mon Feb 04, 2008 6:53 pm

--------------------------------------------------------------------------------

ajkum bebişim herbişiyim iyiki varsın bizlesin

iyiki sizleyim bitanem =)

Mon Feb 04, 2008 6:59 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Kuzuuu selam ya valla emolara benziyosun hemde türk emolara değil yabancı emolara

yok kuzu yaa emoları sevmem ben Very Happy
zinqy
Co Admin
Co Admin
zinqy

MesajKonu: Geri: Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)   Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 1:18 pm

sLm cnm resimlerde çok güzzel çıkmışsın =)
rol.sitaron
jimi üyesi
jimi üyesi
rol.sitaron

MesajKonu: Geri: Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)   Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 7:29 pm

hayırlı ollsun selen
senlen tanışıklığımız yok bn kerem
CharmantMadchen
Admin
Admin
CharmantMadchen

MesajKonu: Geri: Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)   Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 9:00 pm

Tue Feb 05, 2008 12:18 pm

sLm cnm resimlerde çok güzzel çıkmışsın =)

saol canım=)

Tue Feb 05, 2008 6:29 pm

hayırlı ollsun selen
senlen tanışıklığımız yok bn kerem

memnun oldum canım
özge_gustav
jimi en yakın dostu
jimi en yakın dostu
özge_gustav

MesajKonu: Geri: Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)   Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 4:54 pm

nihaha senden karelere bayıldım cnm çok şekeysin:D
theend
jimi hayranı
jimi hayranı
theend

MesajKonu: Geri: Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)   Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 11:13 pm

sanırım diyecek bir şey kalmadı =)
TugCeJimi
jimi üyesi
jimi üyesi
TugCeJimi

MesajKonu: Geri: Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)   Yarım Yamalak Karelerle Özlem=) Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 2:57 pm

[b]selam Very Happy aynen bende bittim şu resimlere çok dadluu*- çıkmışın Very Happy bu aralarda herkesin avatarında böyle resimler var scratch hehe Laughing ya ben çok gülüyom galqa dimi Very Happy
http://www.jimiblue.org

Yarım Yamalak Karelerle Özlem=)
1 sayfadaki 1 sayfası